Skip to main content Skip to main navigation

Töölönkatu 4, 2 krs

00100
Helsinki


Yhteystieto

Anna Heino

Asiakaskoordinaattori

anna.heino@soderbergpartners.com
+358 44 7610 817

AK

Anne Kaisla

Head of Client Services

anne.kaisla@soderbergpartners.com
+358 46 920 2442

Anu Ruotsalainen

Vakuutusmeklari, lakimies

anu.ruotsalainen@soderbergpartners.com
+358 50 409 1991

Anu Suomilammi

Talouspäällikkö

anu.suomilammi@soderbergpartners.com
+358 44 3533664

AS

BB

Bo Boedeker

Senior Account Executive

bo.boedeker@soderbergpartners.com
+358 40 6430 688

Carolina Hemming

Vakuutusmeklari, Partner

carolina.hemming@soderbergpartners.com
+358 50 422 6419

Helén Hägglund

Senior Advisor, HR & Employee Benefits

helen.hagglund@soderbergpartners.com
+358 40 189 7740

HK

Jarkko Malola

Vahinkoasiantuntija

jarkko.malola@soderbergpartners.com
+358 50 422 1023

JB

Jekaterina Beliaeva

Asiakaskoordinaattori

jekaterina.beliaeva@soderbergpartners.com
+358 46 922 7334

JS

Jenni Saarinen

Head of Marketing, Communications & Sustainability

jenni.saarinen@soderbergpartners.com
+358 440 614 399

Joakim Seeberg

Toimitusjohtaja, vakuutusmeklari, Partner

joakim.seeberg@soderbergpartners.com
+358 40 143 1724

Jouko Lahtinen

Asiakaspäällikkö

jouko.lahtinen@soderbergpartners.com
+358 40 700 3340

JM

Jyrki Myllyperkiö

Vakuutusmeklari

jyrki.myllyperkio@soderbergpartners.com
+358 40 753 6722

Kari-Pekka Hakala

Vakuutusmeklari

kari-pekka.hakala@soderbergpartners.com
+358 50 361 1259

KK

Kati Kurki

Asiakaspäällikkö

kati.kurki@soderbergpartners.com
+358 40 822 6062

KL

Kenneth Laaksonen

Asiakaspäällikkö

kenneth.laaksonen@soderbergpartners.com
+358 50 380 8430

NK

Nina Kåla

Asiakaspäällikkö

nina.kala@soderbergpartners.com
+358 40 830 5066

PL

Roselyn Salvador

Senior Advisor, International Insurance

roselyn.salvador@soderbergpartners.com
+358 45 609 1158

SS

Simo Hannula

Head of Sales & International Network

simo.hannula@soderbergpartners.com
+358 50 535 5004

SJ

Siru Elman

HR & Administration

siru.elman@soderbergpartners.com
+358 50 413 5802

Taina Kanerva

Asiakaskoordinaattori

taina.kanerva@soderbergpartners.com
+358 40 501 9155

Terhi Kolehmainen

Asiakaskoordinaattori

terhi.kolehmainen@soderbergpartners.com
+358 40 359 3755

TK

TL

TK

Tiina Karvinen

Asiakaskoordinaattori

tiina.karvinen@soderbergpartners.com
+358 40 716 2607

Timo Laakso

Senior Account Executive

timo.laakso@soderbergpartners.com
+358 44 337 1371

TH

Toni Holma

Asiakaspäällikkö

toni.holma@soderbergpartners.com
+358 40 5084955

Ville Partanen

Toimitusjohtaja, lakimies, Claims Link Oy

ville.partanen@claimslink.fi
+358 41 526 9700


Ota yhteyttä