Skip to main content Skip to main navigation

Töölönkatu 4, 2 krs

00100
Helsinki


Yhteystieto

Anu Ruotsalainen

Vakuutusmeklari, lakimies

anu.ruotsalainen@soderbergpartners.com
+358 50 409 1991

AS

BB

CH

Carolina Hemming

Vakuutusmeklari, Partner

carolina.hemming@soderbergpartners.com
+358 50 422 6419

Helén Hägglund

Senior Advisor, HR & Employee Benefits

helen.hagglund@soderbergpartners.com
+358 40 189 7740

HK

Jarkko Malola

Vahinkoasiantuntija

jarkko.malola@soderbergpartners.com
+358 50 422 1023

JB

Jekaterina Beliaeva

Asiakaskoordinaattori

jekaterina.beliaeva@soderbergpartners.com
+358 46 922 7334

Joakim Seeberg

Vakuutusmeklari, Partner

joakim.seeberg@soderbergpartners.com
+358 40 143 1724

JM

Johanna Mitjonen

Talous- ja hallintojohtaja

johanna.mitjonen@soderbergpartners.com
+358 40 563 5129

JS

Jonna Saarinen

Senior Network Coordinator

jonna.saarinen@soderbergpartners.com
+358 50 541 5016

Jorma Haapasalmi

Asiakaspäällikkö

jorma.haapasalmi@soderbergpartners.com
+358 400 546 520

Jouko Lahtinen

Asiakaspäällikkö

jouko.lahtinen@soderbergpartners.com
+358 40 700 3340

Kari-Pekka Hakala

Vakuutusmeklari

kari-pekka.hakala@soderbergpartners.com
+358 50 361 1259

KL

Kenneth Laaksonen

Asiakaspäällikkö

kenneth.laaksonen@soderbergpartners.com
+358 50 380 8430

NK

Nina Kåla

Asiakaspäällikkö

nina.kala@soderbergpartners.com
+358 40 830 5066

PL

PJ

Petri Jokinen

Vakuutusasiantuntija

petri.jokinen@soderbergpartners.com
+358 400 450 737

Roselyn Salvador

Senior Advisor, International Insurance

roselyn.salvador@soderbergpartners.com
+358 45 609 1158

SH

Sari Harjunniemi

Toimitusjohtaja

sari.harjunniemi@soderbergpartners.com
+358 45 675 1301

SS

Simo Hannula

Head of Sales & International Network

simo.hannula@soderbergpartners.com
+358 50 535 5004

SJ

Siru Elman-Järvelä

HR & Administration

siru.elman@soderbergpartners.com
+358 50 413 5802

Taina Kanerva

Asiakaskoordinaattori

taina.kanerva@soderbergpartners.com
+358 40 501 9155

Terhi Kolehmainen

Asiakaskoordinaattori

terhi.kolehmainen@soderbergpartners.com
+358 40 359 3755

TK

TL

TK

Tiina Karvinen

Asiakaskoordinaattori

tiina.karvinen@soderbergpartners.com
+358 40 716 2607

TL

Timo Laakso

Senior Account Executive

timo.laakso@soderbergpartners.com
+358 44 337 1371

TL

Timo Lehto

Yhtiölakimies

timo.lehto@noku.fi
+358 50 2756

TP

VR

Venla Rosenqvist

Asiakaskoordinaattori

venla.rosenqvist@soderbergpartners.com
+358 44 314 0697


Ota yhteyttä