Skip to main content Skip to main navigation

Töölönkatu 4, 2 krs

00100
Helsingfors


Kontaktpersoner

AH

Anu Ruotsalainen

Försäkringsmäklare, jurist

anu.ruotsalainen@soderbergpartners.com
+358 50 409 1991

AS

Ari Schwartz

Försäkringsmäklare

ari.schwartz@soderbergpartners.com
+358 500 236 289

BB

Bo Boedeker

Account Executive

bo.boedeker@soderbergpartners.com
+358 40 6430 688

Carolina Hemming

Försäkringsmäklare, Partner

carolina.hemming@soderbergpartners.com
+358 50 422 6419

Helén Hägglund

Senior Advisor, HR & Employee Benefits

helen.hagglund@soderbergpartners.com
+358 40 189 7740

HK

Henri Kosonen

Försäkringsmäklare

henri.kosonen@soderbergpartners.com
+358 40 771 1498

JB

Jekaterina Beliaeva

Kundkoordinator

jekaterina.beliaeva@soderbergpartners.com
+358 46 922 7334

Joakim Seeberg

VD, Försäkringsmäklare, Partner

joakim.seeberg@soderbergpartners.com
+358 40 143 1724

Jorma Haapasalmi

Account Manager

jorma.haapasalmi@soderbergpartners.com
+358 400 546 520

Kari-Pekka Hakala

Försäkringsmäklare

kari-pekka.hakala@soderbergpartners.com
+358 50 361 1259

KL

Kenneth Laaksonen

Account Manager

kenneth.laaksonen@soderbergpartners.com
+358 50 380 8430

MK

NK

PL

Peter Lundberg

Försäkringsmäklare

peter.lundberg@soderbergpartners.com
+358 40 578 8066

Roselyn Salvador

Senior Advisor, International Insurance

roselyn.salvador@soderbergpartners.com
+358 45 609 1158

SS

Simo Hannula

Head of Sales & International Network

simo.hannula@soderbergpartners.com
+358 50 535 5004

SJ

Siru Elman

HR & Administration

siru.elman@soderbergpartners.com
+358 50 413 5802

Terhi Kolehmainen

Kundkoordinator

+358 40 359 3755
terhi.kolehmainen@soderbergpartners.com

TK

Tero Korhonen

Försäkringsmäklare

tero.korhonen@soderbergpartners.com
+358 40 143 0096

TL

Tia Lilja

Försäkringsmäklare

tia.lilja@soderbergpartners.com
+358 40 769 5745

TK

Tiina Karvinen

Client Coordinator

tiina.karvinen@soderbergpartners.com
+358 40 716 2607

Timo Laakso

Senior Account Executive

timo.laakso@soderbergpartners.com
+358 44 337 1371

Timo Nisumaa

Försäkringsmäklare

timo.nisumaa@soderbergpartners.com
+358 50 427 3505

TH

Ville Partanen

VD, jurist, Claims Link Oy

ville.partanen@claimslink.fi
+358 41 526 9700


Kontakta oss