Helsinki

Käyntiosoite
Töölönkatu 4, 2. krs
00100 HELSINKI
Löydä meidät

Ota yhteyttä

B

JB
Jekaterina Beliaeva
asiakaskoordinaattori
jekaterina.beliaeva@soderbergpartners.com
BB
Bo Boedeker
Senior Account Executive
bo.boedeker@soderbergpartners.com

C

H

Kari-Pekka Hakala
Kari-Pekka Hakala
myyntijohtaja, yritykset
kari-pekka.hakala@soderbergpartners.com
Simo Hannula
Simo Hannula
johtaja, verkostomyynti, kansainväliset palvelut ja HR
simo.hannula@soderbergpartners.com
Helén Hägglund
Helén Hägglund
Senior Advisor, HR & Employee Benefits
helen.hagglund@soderbergpartners.com

I

K

AK
Anne Kaisla
Vanhempi asiantuntija, tietojärjestelmät ja asiakaspalvelu
anne.kaisla@soderbergpartners.com
Taina Kanerva
Taina Kanerva
asiakaskoordinaattori
taina.kanerva@soderbergpartners.com
TK
Tiina Karvinen
asiakaskoordinaattori
tiina.karvinen@soderbergpartners.com
Terhi Kolehmainen
Terhi Kolehmainen
asiakaskoordinaattori
terhi.kolehmainen@soderbergpartners.com

M

Jarkko Malola
Jarkko Malola
vahinkoasiantuntija
jarkko.malola@claimslink.fi
HM
Hannu-Pekka Mäkinen
johtaja, ryhmävakuutusratkaisut
hannu-pekka.makinen@soderbergpartners.com

P

Ville Partanen
Ville Partanen
toimitusjohtaja Claims Link
ville.partanen@claimslink.fi

R

Anu Ruotsalainen
Anu Ruotsalainen
vakuutusmeklari, juristi
anu.ruotsalainen@soderbergpartners.com

S

JS
Jenni Saarinen
markkinointi- ja viestintäjohtaja
jenni.saarinen@soderbergpartners.com
VS
Vesa Suikkanen
vahinkoasiantuntija
vesa.suikkanen@claimslink.fi

V

MV